fbpx

EXCECUTIVE – השמת בכירים

EXCECUTIVE – השמת בכירים

מחפשים שירותי השמת בכירים? הגעתם למקום הנכון! EXECUTIVE מקבוצת מעוף, היא חברת בוטיק מובילה של השמת בכירים ובמציאת הזדמנויות קריירה לבכירים ובכירות בהתאם לשאיפותיהם/ן, לניסיונם/ן וליכולותיהם/ן המקצועיות והאישיות, בקשת רחבה של תחומים במשק הישראלי.

צוות של מגייסות מנוסות ומיומנות, מלווה באופן אישי את הטאלנטים המקצועיים והמבריקים במשק, משלב הראיונות ועד לתחילת העבודה בתפקיד החדש!

 

במהלך השנים רשמה EXECUTIVE מאות השמות בכירים מוצלחות לשביעות רצונם של כל הצדדים. הבכירים הפונים אלינו יודעים שסיכויי קליטתם למשרות נחשקות גבוהים ושלא יהיה להם צורך לפנות לחברת השמת בכירים נוספת, ואילו החברות המגייסות למדו מניסיונן כי ברשותנו מאגר כוח האדם האיכותי ביותר שעובר את ההכנה הטובה ביותר לקראת התפקיד הרלוונטי. מסיבה זו, במשך תהליך המיון, הגיוס וההשמה, הטיפול במועמדים למשרות הבכירות נעשה באופן צמוד, סבלני ואכפתי. בד בבד עם מבדקי ההתאמה המקצועיים והאישיותיים שנערכים לכל מועמד, אנו מדריכים אותו כיצד להתכונן לראיון, דואגים להכנה מוקדמת לקראת זהות המראיין, ממליצים כיצד להציג את עצמו ואת כישוריו ומספקים לו רקע על הארגון הרלוונטי. 

 

חברת EXEXCUTIVE מנהלת קשרים ענפים והדוקים עם חברות סטארט אפ, חברות ומפעלים תעשייתים, ארגונים ציבוריים, חברות מסחר, מוסדות ציבוריים ופרטיים ועוד ומספקת עבורם שירותי השמת בכירים בכל התחומים. הקשרים הענפים והממושכים בתעשייה, ההתנהלות הישירה מול בכירים בעמדות מפתח במשק הישראלי והכרות מעמיקה עם כוחות השוק מאפשרים לנו לאתר מועמדים איכותיים ומשרות בכירים מבוקשות.

 

לצד טיפוח קשרי העבר וההווה, צוות החברה פועל כל העת ליצירת קשרים חדשים, בין השאר באמצעות נטוורקינג, הפעלת הסביבה (עובדים, לקוחות, מועמדים) על מנת שיחברו לקשרים חדשים, ושיטות סורסינג מתקדמות. גם שיטת “חבר מביא חבר” מניבה קשרים פרודוקטיביים המשמשים את EXECUTIVE להגדלת מאגרי משרות טובות והון אנושי.

 

נציגינו המיומנים מבררים בפגישה אישית עם המועמד מהן שאיפותיו המקצועיות, בוחנים את ניסיונו התעסוקתי בעבר ומאתרים יחד איתו את חוזקותיו, נטיותיו ומהם הצדדים שאותם אהב ומהם נהנה בעבודות קודמות, ובהתאם לכך מחברים אותו למשרות בכירים רלוונטיות. אנו מקפידים שתהליכי איתור המשרות ואיתור הבכירים האיכותיים ביותר לאיושן יתנהלו בדיסקרטיות מוחלטת המחויבת בתחום זה. יחסי האמון והסודיות הם מבחינתנו ערכים עליונים בעבודה עם בכירים ועם גופים מובילים בתעשייה בפרט ובמשק הישראלי בכלל, מה שמקנה למעורבים בתהליך המיון, האיתור וההשמה ביטחון מבוסס החיוני להצלחת התהליך ולשמירת האינטרסים של לקוחותינו, הן המועמדים והן החברות המגייסות.

 

לקוחות החברה (ביניהם מפעלים תעשייתיים, ארגוני הייטק, חברות שירותים, סטארט-אפים, חברות קיבוציות, מוסדות ציבוריים ועוד) מקבלים מועמדים שעברו תהליך סינון מוקפד ומעמיק, החל בשיחה הטלפונית והמשיך בראיון עומק מקצועי ופרונטלי שלאחריו עובר המועמד אבחון מקצועי, אבחון פסיכולוגי ומבדקי אמינות.

בנוף הארגוני התחרותי של ימינו, גיוס מנהלים בכירים שיוכלו להניע צמיחה והצלחה ארגונית היא משימה מאתגרת. השמת בכירים כוללת יותר מסתם מילוי משרה פנויה; המשימה דורשת הבנה מגוונת של צרכי הארגון, של הדינמיקה בתעשייה, וכמובן – את אמנות השידוך העדינה בין שאיפות המועמד לחזון הארגון. כדי לייעל את התהליך המורכב הזה, עסקים פונים יותר ויותר לחברות השמה מקצועיות וחברות כוח אדם לגיוס תפקידים בכירים. אספנו לפניכם את עשר הסיבות המובילות לכך שהחלטה אסטרטגית כזו עשויה לשפר משמעותית את תהליך הגיוס ולהוביל להשמה מוצלחת של מנהלים בכירים.

1. רשת ענפה ורחבה

חברת השמה מקצועית לתפקידים בכירים מספקת רשת נרחבת על פני מגזרים רבים, ופותחת טווח רחב של מועמדים פוטנציאליים המתאימים לדרישות התעשייה המגוונות.

2. מאגר כשרונות איכותי

נהנות מניסיון של שנות פעילות רבות במשק הישראלי ובתעשייה, חברות כוח אדם חברות גיוס עובדים, ובייחוד חברות השמת בכירים מקצועיות אצרו ברשותן מאגר של מנהלים בכירים, מוכשרים ומיומנים ביותר, ובשעת הצורך עשויות חברות אלה להגיע למועמדים מגוונים ומדוייקים עבור המשרה הנחוצה בחברתכם.

3. הערכת מועמדים מקיפה

במסגרת שירותי השמת בכירים, מבצעת חברת ההשמה הערכות מועמדים מפורטות, תוך התחשבות לא רק בכישוריו של המועמד, אלא גם בשאיפות המקצועיות, החוזקות והעדפות העבודה שלו בעבר. גישה הוליסטית זו מעלה את ההסתברות להתאמה מוצלחת.

4. סודיות

האופי הרגיש של גיוס מנהלים בכירים מחייב שיקול דעת מירבי. חברות השמת בכירים מקצועיות מתחייבות לסודיות וחשאיות לאורך כל התהליך, על מנת לא לפגוע במועמד או בחברה, ומציעות סביבה בטוחה ומאובטחת הן למועמדים והן למעסיקים.

5. תהליך סינון קפדני

ממיון טלפוני ראשוני ועד לראיונות עומק מקצועיים פנים אל פנים, חברות השמת בכירים עורכות תהליך מיון ממצה למדי. מתודולוגיה מחמירה זו מבטיחה את ההתאמה והאמינות של מועמדים פוטנציאליים לחברה ככל האפשר.

6. חיסכון בזמן

על ידי הפקדת תהליך גיוס הבכירים בידי חברת השמה מקצועית, חברות, ארגונים ועסקים גדולים וקטנים כאחד יכולים לחסוך זמן משמעותי שאותו ניתן להפנות לפעילות הליבה העסקית שלהם.

7. תובנות שוק

חמושים בהיכרות מעמיקה עם המגמות וכוחות בשוק העבודה, שירותי השמה מקצועיים מציעים תובנות ועצות חשובות למעסיקים לגבי המצב הנוכחי של שוק העבודה הכללי, ואף תובנות קריטיות לגבי התחום הספציפי בו הארגון או העסק פועלים. באמצעות שימוש בתובנות אלה, עסקים יכולים לחשוב “מחוץ לקופסה”, לפעול לשיפור או לשימור המצב הקיים ובכך להעצים את הרווחים.

8. תמיכה לאחר השמת בכירים

שירותי ההשמה שלנו לתפקידים בכירים כוללים גם מעטפת תמיכה לאחר השמת העובד, מבטיחים השתלבות חלקה של העובד בארגון ומציעים עזרה בכל האתגרים שעלולים לצוץ.

9. בניית מערכות יחסים לטווח ארוך

בניגוד לרבים משירותי ההשמה האחרים במשק, אנו שואפים ליצירת מערכת יחסים ארוכת טווח עם חברות וארגונים שונים במשק הישראלי, הבנת הצרכים המתפתחים שלהם ומתן פתרונות מותאמים לאורך זמן – עכשיו וגם בעתיד.

10. הכוונה וייעוץ מקצועיים

חברות השמת בכירים לתפקידי ניהול מציעות הכוונה אסטרטגית וייעוץ למועמדים לאורך תהליך הגיוס. זה כולל עזרה בהכנה לראיונות, מיתוג אישי והבנת התרבות והזהות של ארגונים פוטנציאליים. הדרכה מובנית זו משפרת את המוכנות של המועמדים ומתאמת את כישוריהם ושאיפותיהם עם הציפיות של החברות המגייסות.

 

לסיכום, העסקת חברת השמה מקצועית לתפקידים בכירים היא מהלך אסטרטגי המציע יתרונות רבים. ממתן גישה לרשת ענפה ומאגר של כישרונות איכותיים, ביצוע הערכות מקיפות של מועמדים ושמירה על סודיות, ועד להצעת פתרונות חוסכי-זמן ותובנות שוק יקרות ערך. שירותי ההשמה שלנו מספקים גם תמיכה חזקה לאחר השמה, מטפחים קשרים ארוכי טווח ומספקים הדרכה מקצועית למועמדים לאורך תהליך הגיוס. בסך הכל, שימוש בשירותי השמת הבכירים של מעוף מגדיל את הסבירות להתאמה מוצלחת ומועילה הדדית בין מנהלים בכירים למעסיקים.

צרו עמנו קשר

השאירו פרטים לקבלת פיתרון מקיף, מקצועי ומותאם אישית לצרכים שלכם.
צוות המומחים שלנו פה עבורכם

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)

יצירת קשר

צרו קשר וקבלו פיתרון מקיף, מקצועי ומותאם אישית לצרכים שלכם! צוות המומחים שלנו פה עבורכם.

תודה

הפרטים נשלחו בהצלחה!

איזה כיף

בדקות הקרובות ישלח אלייך
sms עם פרטים נוספים

רגע... לפני שאתם הולכים,

את קורות החיים שלכם כבר שלחתם?
תנו לנו למצוא לכם את המשרה הבאה שלכם!

- או מילוי הטופס הבא: -

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)

הגשת מועמדות

הגשת מועמדות באמצעות קובץ קורות חיים:

- או מילוי הטופס הבא: -

שליחת קורות חיים

הדרך למשרה הבאה שלך מתחילה ממש עכשיו
מרגש? גם אותנו!

- או מילוי הטופס הבא: -

התחברות

ברוך שובך! התחבר לחשבון שלך באמצעות רשתות:

או באמצעות דוא״ל וסיסמא:

הרשמה לאתר מעוף

יצירת חשבון באתר מאפשרת שמירת משרות מועדפות,
הגדרת סוכן חכם ושמירת קורות חיים באיזור האישי.
ההרשמה באמצעות רשתות:

או באמצעות דוא״ל: (הסיסמא תשלח אלייך במייל)

הנתונים האישיים שלך ישמשו לתמיכה בחוויה שלך ברחבי אתר זה ולניהול הגישה לחשבונך. קראו עוד בעמוד מדיניות פרטיות.

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)