מעוף Outsourcing לתעשייה

Do What You Do Best"
"And Outsource The Rest
- Peter Drucker -

אאוטסורסינג (מיקור חוץ) - לתעשייה

360 מעלות של פתרונות ניהול מתקדמים, איכותיים, אמינים וזמינים במיקור חוץ – אאוטסורסינג (Outsourcing) ובגמישות תפעולית מלאה למגוון פעילויות ופרויקטים, עבור לקוחות עסקיים וממשלתיים. באמצעות הוצאת פעילויות, פרויקטים, תהליכים ומשימות מיוחדות אל מחוץ לארגון, פיקוח על טיב העבודה ואחריות מלאה לתוצאות, לקוחות החברה נהנים מניהול חיצוני שמאפשר להם להתמקד במקצועיות הארגון, בצמיחתו ובהתמודדות מוצלחת מול ארגונים מתחרים. 

הנסיון רב השנים בתחום האאוטסורסינג ומיקור החוץ, ובזכות צוות ההנהלה המיומן, מאפשרים למעוף “לתפור” פתרון יעיל וכלכלי של ניהול פרויקטים מקצה לקצה במיקור חוץ, הכוללים מעטפת מלאה. 

אנו מעניקים ללקוחותינו רמות ניהול, פיקוח ובקרה גבוהות תוך כימות ברור ומוסכם מראש של תוצאות הפעילות, רמת ביצוע גבוהה על פי מדדים קבועים ומוסכמים, אחריות על כל שלבי המשימה – ניהול, הפעלת צוותי העבודה והבטחת התפוקה, וקיום יחסי עובד-מעביד בין מעוף לבין העובדים.

כמו כן, אנו מאפשרים התאמה גמישה של מודל פעילות האאוטסורסינג בארגון, המאפשרת יכולת גדילה והצטמצמות בטווחי זמן קצרים ועל פי דרישות הפעילות.

היתרונות היחודיים במעוף אאוטסורסינג

ידע וניסיון

מועף שירותים מנוהלים מעמידה לרשות לקוחותיה את הידע המקצועי הרב שהצטבר בעשרות שנות קיומה, והניסיון המוכח עתיר השנים בניהול מוצלח של פרויקטים ומשימות מיוחדות

מאגר כ"א

מעוף שירותים מנוהלים נשענת על מאגר כוח האדם הגדול של קבוצת מעוף בפריסה ארצית של אלפי עובדים זמינים לעבודה, צוותים מקצועיים מתמחים ומנהלים מומחים בקשת רחבה של תחומים טכנולוגיים, HR פיננסיים ועוד

מקצועיות

מעוף מפעילה מערך הכשרה פנים ארגוני הכולל הכשרות והדרכות בסדנאות ובקורסים מקצועיים. באמצעות מערך זה עוברים העובדים והמנהלים הדרכות והכשרות ייעודיות לפיתוח מצוינות והתמקצעות במגוון תחחומים כדי להבטיח שירות מיטבי.

חדשנות

אנו במעוף רואים בחדשנות ערך עליון, ולכן אנו עושים שימוש בכלים דיגיטלים ובטכנולוגיות מתקדמות בכדי לנהל את הפעילויות השונות בהן אנו עוסקים. כלל האופרציות והתהליכים המופעלים על ידי החברה, מנוהלים ומתופעלים באמצעות מערכות מחשוב ייעודיות לפרויקט.
מה אנחנו עושים?
מלגזות נוסעות
פיתרון חדש שיחסוך לכם הרבה זמן והרבה כאב ראש – שירות מלגזות באאוטסורסינג. מהיום – אתם כבר לא צריכים לגייס...
קראו עוד לאתר השירות
מיקור חוץ במפעלים
לאחר התמקצעות של שנים, מעוף שירותים מנוהלים ואאוטסורסינג מציעה מיקור חוץ במפעלים – שיטת ניהול המאפשרת...
קראו עוד
ניהול מחסנים ומרכזים לוגיסטים
המרכז הלוגיסטי הינו חוליה קריטית בשרשרת הלוגיסטית של כל מפעל ייצור, ארגון מייבא ו/או ארגון משווק, ולכן...
קראו עוד
ניהול קווי הרכבה ויצור
מעוף שירותים מנוהלים ואאוטסורסינג מתמחה  בניהול קווי הרכבה של מוצרים ונותנת מענה ליצרנים, ליבואנים ולמשווקים...
קראו עוד
אחזקה וניהול מתקנים
ניהול מתקנים דורש מיומנויות רבות –שיטות ניהול הפעלה ותחזוקת מערכות הכרות מעמיקה ברצף הלוגיסטי...
קראו עוד
ניהול קווי אריזה והמכלה
מעוף שירותים מנוהלים ואאוטסורסינג מתמחה בניהול קווי אריזה של מוצרים מתחומים שונים. ניהול חיצוני של מחלקות...
קראו עוד
בין לקוחותינו
פרויקטים לדוגמא

אמישראגז

אאוטסורסינג שעתי וניהול הרמפה של בלוני הגז. תחום פעילות: מספקת גז פחמימני מעובה ( LPG), גז טבעי, חשמל, מזוג אויר ומערכות סולאריות לייצור חשמל וחימום…
קראו עוד

ICL

ניהול הלוגיסטיקה במפעלי ICL – משלוחים ואריזה, שירות אחזקה, מלגזות ואיכות בתפוקות על פי טון
קראו עוד

חיפה כימיקלים

מעוף אאוטסורסינג פועלת במפעלי חיפה כימיקלים במודל עבודה של אריזה על פי תפוקות טון. חיפה כימיקלים פועלת בתחום הדשנים ומוצרי חקלאות מדייקת. בין היתר עוסקת…
קראו עוד
דברו איתנו

צרו קשר וקבלו פיתרון מקיף ומקצועי לכל צרכי הגיוס וההשמה שלכם!
צוות המומחים שלנו פה עבורכם