מעוף המשאב האנושי

קבוצת מעוף היא שותפות פרטית העוסקת במתן פתרונות חדשניים ופורצי דרך בתחומי ההון האנושי.

מעוף ממוקמת בשורה הראשונה של החברות הוותיקות, המבוססות והמובילות את תחום ההון האנושי בישראל.

לקבוצת מעוף גב כלכלי איתן המאפשר לה להעסיק את טובי אנשי המקצוע ולהתמיד בהכשרתם, לפתוח למעלה מ-47 סניפים ו-10 שלוחות תפעוליות בכל אזורי הארץ, לקיים שותפויות במרכזי הכוון תעסוקתי לאוכלוסיות מגוונות, להעסיק 10,000 עובדים מסורים ולהכשירם, לקיים מאגר מועמדים נרחב ומעודכן, להעניק שירותים מנוהלים מתקדמים במיקור חוץ (Outsourcing) בבית הלקוח, חלקם בפעילות תחת מותג הלקוח (Private Lable HR Services) ולהמשיך ולפתח את הקבוצה באמצעות פיתוח מודלים חדשים ויוזמות חדשות בשטח המשאב האנושי. 

בשנת 2022 רכשה לאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות של בנק לאומי, 20% מקבוצת מעוף.

ההיסטוריה של מעוף

הקבוצה נוסדה בשנת 1999 על ידי צמד יזמים חברי ילדות – יניב נדלר ועמית רשף, בשנות העשרים לחייהם, בעלי הקבוצה. מסניף אחד בחוצות המפרץ בחיפה בשנת 1999, המעסיק 10 עובדים, הפכה מעוף לקבוצת חברות וחטיבות המתמחות בתחום המשאב האנושי, הפועלות באמצעות 47 סניפים ברחבי ישראל ומעסיקה למעלה מ-10,000 עובדים.

מאז הקמתה צברה הקבוצה ניסיון, מקצועיות, יציבות כלכלית ומוניטין רב, בכל תחומי עולם משאבי האנוש – השמה, גיוס כוח אדם, שירותים מנוהלים, שירותי מיקור חוץ (אאוטסורסינג), אבחון מקצועי, העסקה, הדרכת עובדים, הכוונה וייעוץ וליווי פרטני למחפשי העבודה.

באמצעות החברות הבנות והחטיבות בקבוצה מעניקה מעוף שירותים כוללים, מנוהלים ומתקדמים בתחום ההון האנושי  (Total Managed Services) לחברות ולארגונים מהמובילים את המשק הישראלי כמו גם לפרוייקטים ציבוריים ופרטיים קצרים או ארוכים  (Long and Short Projects on demand)

כל אחת מהחברות והחטיבות בקבוצת מעוף מתמחה בתחומה ופועלת בסינרגיה מלאה עם החברות והחטיבות האחיות, תוך הישענות על המשאבים האנושיים, המקצועיים והכלכליים של הקבוצה.

החזון שלנו

אנושיות, מקצועיות, ניסיון, ערכיות וחדשנות.
מעוף רואה עצמה מתמידה להוביל את תחום המשאב האנושי תוך הקפדה על ראייה אסטרטגית חדשנית, מעודכנת וארוכת טווח.

  • אנו רואים עצמינו שותפים להצלחת לקוחותינו בארץ ובעולם בתחום ההון האנושי, בתחומי ההכשרה, בתחומים טכנולוגיים פורצי דרך ובתחום השירותים המנוהלים.
  • אנו פועלים במקצועיות ובאנושיות, פורצים דרך, שואפים להוביל את הקדמה בכל תחום ומחויבים להעמיד לרשות לקוחותינו את המשאבים האנושיים והכלכליים הנדרשים להצלחתם.
  • אנו רואים באנשינו את המשאב העיקרי עליו נשענת החברה בצמיחתה ומכאן האמונה ברוח הפתיחות, ההקשבה, בתמיכה בעובדי החברה ובמנהליה באמצעות הכשרה מקצועית בלתי מתפשרת ובמתן כר נרחב לרעיונות חדשניים ויצירתיים.
  • אנו מהווים קבוצת חברות, המעודדת עבודת צוות, יצירתיות, יוזמה ומצויינות, שעובדיה גאים להשתייך אליה.
  • מעוף היא בין הראשונות בתחום ההשמה והגיוס של המשאב האנושי והשירותים המנוהלים אשר הקימה ומנהלת “פורום חדשנות” המקיים דיאלוג עם עולמות התוכן של המחר, מאיץ מתודולוגיות פורצות דרך ומנתב את הקבוצה והחברות בה אל מרחב הפעילות של מעוף בעתיד. 

 

אנשים חושבים אנשים

מעוף חרתה על דגלה את הערך – אנשים חושבים אנשים,  ומנהיגה מזה שנים את הגישה האנושית הבלתי אמצעית המאפיינת את פעילותה, מבדלת את מעוף וממצבת אותה כמנהיגת תחום, ממנה נהנים לקוחות החברה הרבים המטופלים כמו היו הלקוח היחיד, לשם מקסום הצלחתם העסקית וההתמודדות המוצלחת עם מתחריהם.

 

במעוף מוצאים לקוחות החברה בית חם שבו קשובים לצורכיהם הייחודיים ובו נמצאים להם פתרונות תעסוקה יצירתיים ופורצי דרך תוך ליווי צמוד ואישי. מסיבה זו נאמנים לקוחות מעוף לחברה לאורך שנים ואף מביאים עמם לקוחות נוספים שזוכים אף הם לטיפול אישי, מכבד, סבלני, רגיש ומיומן המבוסס על ניסיון של עשרות שנים. 

קבוצת מעוף מחויבת לעבודת צוות, יצירתיות, יוזמה ומצוינות, ועובדיה הנאמנים של החברה גאים להשתייך אליה ולהיות שותפים להצלחת לקוחותיהם שמקנה להם סיפוק ומוטיבציה נוספת.

 

החברות בקבוצה

הכירו את מגוון החברות המרכיבות את קבוצת מעוף על פעילויותיה השונות

הנהלת החברה

את החברות והחטיבות בקבוצת מעוף מובילים מנהלים בכירים שלהם ותק רב שנים וניסיון מעשי ותיאורטי בתחומי התעשייה השונים. לצוות הכרות עמוקה ורבת שנים עם הגופים העסקיים המובילים בתחומי התעשייה, השירותים והמסחר המובילים בארץ ועם התרבות הארגונית הייחודית של כל אחד מהם, והם חולקים חזון וערכים דומים ומעבירים אותם לכלל עובדי הקבוצה. הניסיון הרב, ההכרות האישית עם התעשייה ותודעת השירות הגבוהה, מאפשרים למנהלי הקבוצה והחברות הבנות לפעול ישירות מול יו”רים, מנכ”לים ומקבלי החלטות מובילים במשק הישראלי, דבר התורם להצלחת לקוחות הקבוצה.

חיפוש עובדים

ספרו לנו מה אתם מחפשים,

וניצור אתכם קשר בהקדם להצעת פתרונות מותאמים אישית

קריירה במעוף

הצטרפו אלינו ובואו לעשות קריירה בגיוס והשמה!

במעוף אתם תהיו במרכז כשכל מה שאתם צריכים מחכה לכם פה אצלנו – הכשרות, יחס אישי, מקצועיות, רווחה עשירה, גמישות, יציבות ובונוסים!