fbpx

מילון משרות

לא בטוחים מה עושים בכל תפקיד? הכנו לכם מילון משרות!

מוצאים את עצמכם מסתבכים בפיענוח משרות ותפקידים? אנחנו כאן בשבילכם 🙂

מילון המשרות שלנו נועד לעזור לכם להבין את שוק העבודה טוב יותר. המילון המקיף שלנו מפרק משרות, שמות ותיאורי תפקידים בצורה מובנת וברורה.

זהו למעשה כלי בעל ערך רב, המספק בהירות סביב דרישות התפקיד, ומאפשר לכם להתחמש בתובנה רבה יותר בעת הכנה לראיונות עבודה, או בעת מחקר תפקידים פוטנציאליים.

בנוסף, מילון המשרות שלנו מבטיח שתישארו מעודכנים במגמות בתעשייה, תוך שהוא נותן לכם את הכוח לקבל החלטות מושכלות לאורך הקריירה.

חיפוש לפי האות הראשונה

אנליסט/ית

אנליסט מבצע ניתוח פיננסי/מכירתי ועל סמך עבודתו, הארגון יכול לגבש החלטות אסטרטגיות מבוססות, במסגרת העבודה האנליסט אוסף נתונים, מנתח אותם ומוסר המלצות להתנהלות הנכונה ביותר עבור הארגון.
לרוב מבצע תחזית פיננסית/ מכירתיתלפי מגמות בשוק, מנתח תוצאות של פעולות שונות, זאת על מנת לבדוק היכן מקור הרווח ומה הם הסיכונים האפשריים להפסדים.

עבודתו של האנליסט קריטית להצלחה הפיננסית של הארגון. הוא זה שמוסר דיווח שוטף ועדכני על כושר הפירעון של החברה, תזרים המזומנים, ביצועי עבר ביחס לביצועי הווה, הפעילות של החברה בשוק המנויות.
ההמלצות שלו כוללות דרכים אפקטיביות לצמצום עלויות ופעולות לשיפור הביצועים הפיננסיים. על האנליסט לבצע ניתוח עלות מול תועלת, לסקור הצעות תקציב, ליצור תחזיות כדי לאפשר מדיניות פיננסית יעילה יותר בעתיד.

האנליסט נדרש לפתח מודלים פיננסיים לרוב באמצעות גיליונות אלקטרוניים (כמו אקסל) שישרתו את החברה ויאפשרו למעשה לבצע ניתוח של ביצועי החברה מול ביצועי המתחרים, התייעלות כספית, הזדמנויות להשקעה ועוד. אנליסט יכול להשתלב במגוון מגזרים – בנקים, בתי השקעות, חברות נדל"ן, חטיבת מכירות ועוד. זהו תפקיד המשלב חשיבה אנליטית, ידע בסטטיסטיקה, בכלכלה ובמנהל עסקים.
סביבת העבודה הינה בעבודה משרדית, מאתגרת ומעניינת.

הדרישות העיקריות של התפקיד:
תואר ראשון בכלכלה /חשבונאות /מנהל עסקים
יכולת אנליזה
אנגלית ברמה גבוהה
הכרות עם פלטפורמות לניתוח נתונים

אחזקת מבנים

עיקר העבודה של איש/ת אחזקת מבנים בענפי משק שונים כגון תעשייה, מכונות, תחזוקת מבנים, פארמה,מוסדות לימוד ובמוסדות פיננסיים, בבתי חולים ובבתי מלון, במפעלים ועוד..וכן במגזר הציבורי. הדרישות מן המועמדים לתפקידים אלה משתנות, אך ברוב המקרים ישנה דרישה לניסיון מקצועי קודם בתחום האחזקה ולרקע בניהול עובדים, בעבודה בענפים כגון רכש ולוגיסטיקה והובלת תהליכים בארגונים. עם זאת, קיימות גם משרות שמתאימות לחסרי ניסיון קודם שעושים את צעדיהם הראשונים בענף.


במגזר התעשייתי, חלק מן הארגונים מקבלים לתפקיד זה בעיקר מהנדסי מכונות או הנדסאי מכונות בעלי הסמכה אקדמית רלבנטית. בענפים אחרים, אין צורך בדרך כלל בתואר אקדמי אך ישנה עדיפות למועמדים שברשותם רקע טכני וניסיון בענפים כגון חשמל, אינסטלציה, עבודות עץ ומתכת וגינון.
חלק מן המשרות מתקיימות בשעות גמישות, לרבות שעות הערב ועבודה בלילות אך לעתים מדובר בתפקיד המצריך עבודה בסופי שבוע או זמינות מסביב לשעון במטרה לתת פתרון לבעיות הצצות בזמן אמת.

התפקיד מצריך הבנה של המערכות השונות המצריכות אחזקה: מיזוג, מעליות, גילוי אש.
מנהלי אחזקה נחוצים במוסדות לימוד ובמוסדות פיננסיים, בבתי חולים ובבתי מלון, במפעלים ועוד.
מדובר בעבודה טכנית באופייה שמבוססת על עבודה בשטח. בחלק מן החברות ניתנים לעובדים בונוסים ותוספות על כוננויות מעבר לשכר הבסיס.

הדרישות העיקריות לתקפיד:
רישיון חשמלאי מוסמך – חובה
רישיונות נוספים – יתרון
שירותיות, חריצות, יחסי אנוש טובים
לעתים נדרש תואר הנדסאי/מהנדס בינוי או חשמל

בנקאי טלפוני

תפקידו של בנקאי טלפוני זהה במהותו לכל דבר ועניין לתפקיד של בנקאי פרונטלי בבנק, ההבדל היחיד הינו שהשרות מבוצע טלפונית או דרך האינטרנט.

הבנקאי/ת מציע ומשרת את לקוחות הבנק בכל הקשור להתנהלות בחשבון שלו, פרטי או עסקי כאחד.החל מניהול חשבון ועובר ושב, דרך לקיחת הלוואות, הפקדות, ניהול תוכניות חסכון, העברות כספים ועוד.
חלק ניכר מתפקידו של הבנקאי/ת הטלפוני הינו ליזום גם פעולות מכירה.

בדר'כ לתפקיד זה יש צורך בבגרות מלאה כתנאי סף כניסה ובהכשרה שמתבצעת כמספר שבועות.

אפשרויות הקידום בתפקיד הן מגוונות ובעלות אופציה להשתלב במערך הבנקאות, בנוסף לכך עבודה זו מעניקה קרש קפיצה לעבודה בחברות גדולות.

בק אופיס

ברוב החברות תפקיד הback office הינו זה למה שנקרה בעבר "עבודת פקידות", בק אופיס הוא החלק המטפל במשימות השוטפות בחברה.
שנו בק אופיס בשלל תחומי החברה לדוגמא ישנו בק אופיס האחראי על כל נושא שירות הלקוחות, מענה טלפוני, ניתוב שיחות ועוד. על כן ניתן לומר כי כיום ישנה חשיבות נעלה לבק אופיס מקצועי ואיכותי בתחום זה של עמידה מול לקוחות פוטנציאלים על מנת לגרום לכמה שיותר לקוחות לבחור דווקא בנו.

כיום רוב המשימות מתבצעות בצורה טלפונית ולא בצורה פרונטלית מול קהל.

.

גנן/ת

גנן/ת עובד/ת בגני ילדים ואחראי/ת הן לטיפול בילדים ובצרכיהם, והן לתמיכה בהתפתחותם באמצעות הקניית כישורים שונים בהתאם לגיל הילדים.

השתלבות בעבודה כגנן/ת מצריכה תעודת השכלה רלוונטית, וניתן להשתלב בתחום גם כמטפל/ת או סייע/ת לגנן/ת.

דייל/ת דיגיטל - בנקאות

דייל דיגיטל הסברה הוא אדם שתפקידו להסביר בצורה פרונטלית על מוצרי ושירותי הבנק. לדייל הדיגיטל יש משמעות רבה כיוון שהם נמצא בחזית הסניף והוא הגורם הפורמלי הראשון אל מול הלקוח, הדייל נדרש להסביר על פעילות מסוימת או שירות חדש של הבנק,

במסגרת תפקיד הדייל:

הכוונת הלקוח המגיע לסניף לקבל שירות במקום המתאים
הפניה וסיוע ללקוחות בשימוש באמצעים הדיגיטליים שלאומי מעמיד לרשות לקוחותיו : כספומטים, עמדות מידע, מערכת ניהול תורים, אפליקציה, אתר האינטרנט ומוקד הבנקאות.
פניה יזומה ללקוחות הממתינים בתורים השונים לצורך הפניתם לערוצים העצמיים במקרים הרלוונטיים,
הטמעת שירותים ומוצרים חדשים ל: משכנתא דיגיטלית, טיוב נתונים בכספומטים, שירות יומן פגישות,
סיוע לאוכלוסיות מוחלשות בעלות קושי בתפעול עמדות הדיגיטל באופן עצמאי.
התרעה על תקלות במערכות וסיוע בהזמנת הטכנאים


הדרישות העיקריות של התפקיד:
בעל כושר שכנוע
יחסי אנוש טובים
אסרטיביות
שירותיות
יכולת הבעה בדיבור
יצירתיות והגדלת ראש
12 שנות לימוד
מועמד/ת יצוגי/ת
מעל גיל 18
ראש טכני

דייל/ת מכירות

תפקיד דיילי המכירות הינו לפנות באופן יזום ופרונטלי אל לקוחות כדי לבצע מכירה.
דיילי מכירות נדרשים לעבודה ברשתות מזון, פארמה, בחברות האשראי, בקידום מכירות לפי פרויקטים ספציפיים ועוד. פעמים רבות מדובר בעבודה במשמרות, המתאימה גם לסטודנטים. לרוב ישולם שכר בסיס בונוסים עבור מכירה.

הדרישות העיקריות של התפקיד:
ניסיון בשירות ומכירה
רישיון נהיגה
ייצוגיות, שירותיות ומכירתיות
אסרטיביות
יחסי אנוש טובים
זיקה לתחום הרלוונטי - יתרון

הנדסאי/ת חשמל

הנדסאי חשמל אחראי על מערכות חשמל, פיקוד ובקרה אלקטרונית. עבודתו של הנדסאי חשמל כוללת תכנון, ביצוע, פיקוח ותחזוקה של מתקני חשמל, מוצרי חשמל ומערכות אלקטרוניות. הנדסאי חשמל נדרש לידע בהרכבות אלקטרוניות, הלחמות, חיווט, הרכבות של מכלולים מורכבים בפיתוח אלקטרוניקה Embedded.

תפקידו כולל, בין היתר, בדיקות חשמליות לאורך קו הייצור של מערכות אלקטרוניות, הרכבות ועוד. חלק בלתי נפרד מעבודתו של הנדסאי חשמל מוקדש לניתוח תקלות ותיקונים ובמיוחד פתרון של תקלות מורכבות במכונות או במערכות החשמל כאשר העבודה בטיפול תקלות מתבצעת במקרים רבים בצמוד למחלקת הפיתוח.

בנוסף נדרש במסגרת העבודה ליזום וליישם פעולות שיפור עבור תהליכי ההתקנה. הנדסאי חשמל יכול להשתלב במגוון תפקידים טכניים כמו תיקון מערכות חשמל, התקנת ותיקום דרגנועים, מעליות, מוצרי חשמל ביתיים, בית חכם, תכנות בקרים עבור מכונות, חיווט לוחות חשמל, חיווט מכונות, הכנת צמות וכבלים, ביצוע עבודות חשמל במערכות תקשורת, מערכות מיזוג אוויר ובקרה. העבודה בתור הנדסאי חשמל יכולה להיות עבודה משרדית, במעבדה או בבית מלאכה או עבודת שטח אצל לקוחות.

הדרישות העיקריות של התפקיד:
השכלה רלבנטית – הנדסאי חשמל
רישיון חשמלאי
ידע בקריאת תכניות ושרטוטים חשמליים
שליטה ביישומי מחשב
הכרת מערכות החשמל המפעליות
ידע בבקרים ובמווסתי מהירות
מוסר עבודה גבוה

טכנאי-ת/ הנדסאי-ת מכונות
טכנאי/ת אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה אחראי על התקנה, תיקון ותחזוקה של רכיבים וציוד אלקטרוני. במסגרת תפקידו, טכנאי אלקטרוניקה ממונה על התקנה של רכיבים אלקטרוניים, תיקון והחלפה של רכיבים במנועים, סוללות, מוליכים. הוא מגדיר ומתכנן את התהליך לרבות שרטוטים, הזמנת רכיבים ובניית לוח זמנים ותקציב. לרוב טכנאי אלקטרוניקה נעזר במכשירים מקצועיים לבדיקת ציוד חשמלי, תיקון, כיול ובניית מכשירים אלקטרוניים.

בין היתר הוא נדרש לאתר בעיות ברשתות חשמל, ליישם תיקונים או בנייה על פי שרטוטים, לעבוד עם חוטי חשמל, רכיבים שונים, להכיר רשתות חשמל, בעיות נפוצות בציוד אלקטרוני ואף ביצוע אינטגרציה למערכות אלקטרוניקה מכאניות.

עבודתו של טכנאי אלקטרוניקה כוללת תחזוקת מכשירי אלקטרוניקה, בדיקת מערכות חשמל, זיהוי ואיתור סיכונים ופגמים במערכות, תכנון והתקנה של חיווט חשמלי על פי מפרטים טכניים וגם מתן תמיכה טכנית לבדיקות של רכיבים אלקטרוניים. עבודתו של טכנאי אלקטרוניקה יכולה להיות עבודה במעבדה או עבודת שטח טכנית - לעיתים מדובר בעבודה במשמרות.

דרישות עיקריות של התפקיד:
השכלה רלוונטית לתחום- טכנאי אלקטרוניקה/ מכניקה / חשמל
ניסיון בכרטיסים אלקטרוניים ובדיקות סופיות / מערכות משולבות
ניסיון בעבודה עם מערכות טמ"ס /סנסורים
ידע במערכות RF והכרות עם יישומי מחשב
הכרות עם טכנולוגיות UMTS/LTE/GSM
אנגלית טכנית

טכנאי/ת תקשורת ורשתות

טכנאי תקשורת ורשתות עוסק בתפעול, יישום ותחזוקה של רשתות תקשורת. במסגרת תפקידו, טכנאי תקשורת ורשתות מתכנן, מתקין, מתחזק ומתקן מערכות תקשורת – טלפונים, אינטרנט, כבלים ועוד. חלק מעבודתו של טכנאי תקשורת ורשתות מוקדש לשמירה ולשדרוג מערכות התקשורת הקיימות, עדכונים טכנולוגיים ועדכון גרסאות.

בן היתר הטכנאי אחראי על הזמנה ואיסוף ציוד נדרש, מעקב אחר קודים, תקנות לשמירת עבודה בסטנדרט גבוה בסביבה בטוחה ומשתף פעולה עם עובדים נוספים במחלקת התקשורת לביצוע פרויקטים בדרך יעילה. הטכנאי אף מסייע בשיקום רשתות תקשורת במקרים מסוימים, מתעד תהליכים לצורך ביצוע שיפורים עתידיים. ניתן לעבוד בתור טכנאי תקשורת ורשתות במגוון חברות מחשבים ותקשורת כאשר מרבית העבודה היא בשטח אצל לקוחות או בהתחברות מרחוק.

דרישות עיקריות של התפקיד:
קורס טכנאי רשתות תקשורת והסמכה בתחום
ניסיון היכרות מעמיקה בתשתיות תקשורת ברמת אפיון, התקנה, תפעול, הגדרות וטיפול בתקלות
ניסיון בעבודה עם ממשקים כמו: Cisco / Juniper switches & routers/switches
ניסיון מעשי ברשתות כולל התקנת ציוד קצה
ניסיון במערכות אבטחת מידע

חרט/ת כרסם/ת

חרט / כרסם עובד בתעשייה בהפעלת מכונות ממוחשבות - מחרטה או כרסומת. התפקיד כולל הפעלת המכונות על פי תכניות ייצור, קריאת שרטוטים טכניים וייצור בהתאם לדרישות בנוסף להפעלת המכונות.
לרוב העבודה מתבצעת במערך עיבוד שבבי ועל כך נדרש לדעת לתפעל מחרטות ומכונות כרסום ברמה מקצועית גבוהה ולפי כל דרישה תוך עבודות עיבוד של מגוון רחב של חומרים – עץ, חומרים פלסטיים, מתכות.

העבודה יכולה להתבצע באמצעות במכונת חריטה ידנית או במכונת חריטה ממוחשבת (CNC) המשמשת לרוב לעיבוד חלקים ציריים סימטריים. בתפעול המכונה בוחרים את חומר הסכין, הפרמטרים השונים כמו עומק עיבוד ותהליכי עיבוד.
בתחילה מופק אבטיפוס ולאחר אישור, סדרות שלמות של מוצרים. חרט / כרסם נדרש לתפעל גם מכונת כרסום המיועדת לעיבוד משטחים בצורות גיאומטריות שונות.

בתפקידו, על חרט / כרסם נדרש לבצע עבודה מדויקת תוך עמידה בלוחות זמנים ובאיכות גבוהה ביותר.
העבודה מתבצעת בעיקר במפעלים, חברות המתמחות בעיבוד שבבי, מרכזים לוגיסטיים וטכניים, לרוב מדובר בעבודה פיזית מאומצת, במשמרות או משרה מלאה המחייבת ידע טכני ומתמטי והכשרה מקצועית בחריטה או כרסום ואף קורס ייעודי ב-CNC.
מתפקיד זה ניתן להתקדם למנהל צוות, ייצור וכן יועץ טכני.

הדרישות העיקריות של התפקיד:
ניסיון בעבודה עם מחרטה / מכרסמה וחומרים שונים
קריאת שרטוט טכני
יכולת עבודה עצמאית
ידע בסימטרון
הכרות עם כלי מדידה

חשב/ת שכר

תפקידו של חשב שכר הינה כפי שהיא נשמעת לחשב את משכורות העובדים החודשיות של חברה, ארגון או תאגיד כלשהו, לשמור על הזכויות הסוציאליות והעבודה שלהם כמו דמי הבראה וימי חופשה; דיווח על תלושי השכר והגובה שלהם לרשויות רלוונטיות כמו ביטוח לאומי, מס הכנסה ועוד.
מעבר לכך, עבודתו של חשב השכר כלל אינה עצמאית או בלתי תלוייה אלא בדיוק להיפך. חשב השכר עובד בצמוד וכל העת בהתאם ובכפוף למחלקת ניהול החשבונות של ארגון כלשהו והנהלת הארגון עצמה.
בנוסף, על כל חשב שכר להתעדכן בכל עת אודות תקנות וחוקים חדשים בשוק העבודה הדינמי והמשתנה.

שכלול כל המרכיבים הללו ביחד מעניק לעבודתו של חשב השכר את חשיבותה ואת כובד משקלה מבחינת כל חברה, גדולה כקטנה.

דרישות עיקריות של התפקיד:
תעודת חשבות שכר
שליטה באקסל
סדר וארגון
ידע חשבונאי- שליטה מלאה בכל הנוגע לחשבונאות.
ידע משפטי נרחב – ישנם חוקים רבים המשפיעים על חישוב השכר של העובדים, שליטה בדיני מיסים נדרשת, ועל חשב השכר מוטלת מלאכה מאתגרת של חישוב התשלומים לעובדים.
דייקנות וירידה לפרטים הקטנים.

יועץ/ת שירות ומכירה

נציג שירות ומכירה הוא אדם העוסק במתן שירות ומכירה באופן פרונטלי או טלפוני. עיקר התפקיד הוא במתן מענה שירותי ללקוחות החברה ומכירת המוצרים השונים שהחברה מציעה, תוך טיפול בפניות ותלונות של לקוחות, מתן מידע ומענה על שאלות וביצוע תהליכים שונים על פי בקשתו של הלקוח. נציג שירות ומכירה הוא בעצם איש הקשר בין הלקוח להנהלה, ומשמש כפנים והקול של בית העסק בו הוא עובד.

אנשים אשר עוסקים בשירות ומכירה צריכים להיות ייצוגיים ואדיבים, בעלי סבלנות, יכולת הסברה וכושר ביטוי בעל פה ברמה גבוהה. במסגרת עבודתם, נציג השירות והמכירה נדרש בדרכ' לעמוד ביעד מסוים של כמות מכירות/טיפול בלקוחות ברמה הודשית. נציגי שירות ומכירה מועסקים בדרך כלל במרכזים שונים של שירות לקוחות של חברות גדולות, כמו חברות תקשורת, ביטוח, רכבים, בנקים ועוד. נציג שירות לקוחות יכול לשמש כנציג טלפוני או פרונטלי באחד הסניפים או הדוכנים של החברה.

ברוב המקרים הדרישה העיקרית בתפקיד הינה ברמת הייחסי אנוש, סבלנות, יכולת וורבלית ומוטציביה למכירות.
לעיתים נדרש גם ניסיון או בגרות מלאה.

ירקן/ית

ירקן עוסק במכירה של ירקות ופירות, בין אם בחנות בה נמכרים רק מוצרים אלו, ובין אם ברשתות קמעונאיות (סופרים) או בשווקים.

כיום יש ביקוש גדול לירקנים בתוך הרשתות הקמעונאיות הגדולות.

 

כח עזר

עובדי כוח עזר, בד"כ משתלבים במוסדות רפואיים או טיפוליים. במסגרת תפקידם מסייעים למטופלים באכילה, רחצה, העברה ממקום למקום ועוד. זהו תפקיד לבעלי זיקה לתחום הסיעוד, שדורשת המון סבלנות ואהבת אדם. שם נוסף לעובדי כוח עזר הוא סניטרים.

כלכלן/ית

כלכלנים הינם בוגרי תואר אקדמי בכלכלה או במנהל עסקים עם התמחות במימון. בד"כ הם ישתלבו בארגונים העוסקים בתחום הפיננסי כדוגמת בנקים, בתי השקעות וחברות ביטוח, אך כמעט כל גוף מסחרי מעסיק כלכלנים שכן תפקידם לנתח את הפעילות הכלכלית של הארגון. חלק משמעותי מתפקיד הכלכן/ית הוא לקדם את ההבנה של תהליכים שמשפיעים על הפעילות העסקית של הארגון אליו הם משתייכים.

מבנאי/ת מטוסים

מבנאי מטוסים הינם מכונאים שעוסקים בייצור, תחזוקה ותיקון המבנה החיצוני והפנימי של כלי טייס. הם עוסקים בין היתר בפחחות, צביעה, החלפה ועיצוב של חלקי מתכת ואלומיניום שמרכיבים את גוף המטוס. מרבית המבנאים למדו את המקצוע במהלך השירות הצבאי, אך יש המשתלבים בתפקיד גם בחברות תעופה כאשר הדרישה העיקרית היא רקע טכני משמעותי.

מבקר/ת איכות

מבקרי איכות לוקחים חלק בתהליך עבודה שנועד לאתר תקלות במוצרים, כך שרק מוצרים תקנים יועברו למכירה ללקוח. בקרת איכות נערכת בכל שלבי המוצר - מתהליך הפיתוח, דרך שלבי הביניים של תהליך היצור ועד לשלבים המוגמרים. מבקרי איכות משתלבים בתעשיות שונות כגון מזון, יצור ותעשייה, הייטק ועוד. לצורך ביצוע התפקיד, בד"כ נדרש ניסיון בתחום בו עוסק הארגון, אך לעיתים יש תפקידים להם נדרשת הכשרה בתחום אבטחת איכות.

מהנדס/ת אלקטרוניקה

הנדסת אלקטרוניקה הינו תחום מבוקש בעל פריסה נרחבת במערך הייצור הן המקומי והן הגלובלי.
כל המעוניין להשתלב בתחום הנדסת האלקטרוניקה מחוייב לתואר אקדמאי ראשון לפחות בהנדסת חשמל או אלקטרוניקה.

ההתפתחויות הטכנולוגיות של העשור האחרון הביאו לשילובן של מערכות אלקטרוניות בכל תחומי החיים, החל ממוצרי צריכה ביתיים יומיומיים וכלה במערכות מחשוב מורכבות ועתירות ידע.

ריבוי המערכות מאפשרות למהנדס האלקטרוניקה להשתלב בשוק במגוון תחומים בהם: אלקטרוניקת צריכה, אלקטרוניקת בטחון, אלקטרואופטיקה, אינפורמאטיקה, מחשבים ורשתות, מיזעור רכיבים ועוד.

מהנדס/ת תעשיה וניהול

מהנדסי תעשייה וניהול הינם מהנדסים אשר עוסקים בייעול ומיטוב מערכות ותהליכים. ההכשרה של מהנדסי תעשייה וניהול הינה אקדמית ומשלבת את תחומי המדעים המדויקים, מדעי הניהול ומדעי ההתנהגות.
התפקיד קיים בכל ענפי המשק - בארגונים תעשיתיים, גופים פיננסים, הייטק ועוד, וזאת מאחר ומהות התפקיד היא ייעול ושיפור תהליכים פנים וחוץ ארגוניים, כאשר התוצאה במקרים רבים היא השפעה על הרווחיות וחיסכון במשאבים.

מחסנאי/ת

מחסנאי הוא שם כולל למגוון שתפקידים שמתבצעים במחסן, כאשר מהות והגדרת התפקיד משתנים בהתאם לארגון. תפקידו של המחסנאי יכול להיות פיזי ולכלול סידור הפריטים במחשבן, אריזה והעמסה, ליקוט פריטים ועוד, ויש בו גם היבטים אדמינסטרטיבים כגון ניהול מלאי, הפקת דוחות, קבלת סחורה ועוד. ההכשרה לתפקיד נעשית בד"כ תוך כדי ביצוע התפקיד, אך יש משרות שדורשות הכשרה כגון מחסנאי/ת ממחושב/ת - שכן התפקיד דורש עבודה על מערכות ממוחשבות.

מלגזן/ית

מלגזנים הם מי שנוהגים בכלי רכב מנועי הנקרא מלגזה, אשר משמש להעמסת מטען והובלתו למרחקים קצרים - בד"כ במחסנים ובמרכזים לוגיסטים. בכדי לעבוד כמלגזן/ית יש צורך ברישיון למלגזה, אותה ניתן להוציא החל מגיל 18 בלבד. ההכשרה להוצאת הרישיון כוללת קורס עיוני ומעשי אששר בסופו מקבלים את רישיון המלגזה. מלגזנים נדרשים להמון אחריות במהלך עבודתם, שכן עליהם להקפיד על עבודה בהתאם לנהלי הבטיחות ולגלות מיומנות בתפעול המלגזה.

מלקט/ת

תפקיד המלקטים הוא לאסוף סחורה בהתאם להזמנה שניתנת להם. המלקטים יכולים לעבוד במחסנים או מרכזים לוגיסטים, ובשנים האחרונות התפקיד נדרש מאוד ברשתות קמעונאיות עם התגברות ההזמנות שנעשות און ליין - המלקטים אוספים את פריטי הרכישות שהזמין הלקוח ולמעשה מבצעים עבורו את ההזמנה בשטח. ההכשרה לתפקיד נעשית תוך כדי העבודה, ובד"כ לא נדרש ניסיון קודם. זוהי עבודה שדורשת לרוב עמידה ממושכת על הרגליים ולכן נדרשת יכולת פיזית קלה.

מנהל/ת פרוייקטים

ניהול פרויקטים הינו תחום מבוקש במגוון של תחומים כגון בנייה, שיווק, דיגיטל, פארמה, תעשייה, טכנולוגיה. תפקידם של מנהלי פרויקטים הוא לבצע ניהול ותכנון מדוייק ומקצועי, תיאום בין הגורמים השונים שלוקחים חלק בפרוייקט, קביעת לו"ז, תקצוב וניהול הוצאות ועוד. מטרת העל היא להוביל את צוות הפרוייקט ולנווט את מהלך הפרוייקט עד להשגת יעדיו. כדי להיות מנהל פרויקטים נדרשת הבנה של המושגים סביב הטרמינולוגיה הייחודית לעולם של ניהול פרויקטים והכרת המבנה והתהליכים המתקיימים בפרוייקט.

מנהל/ת חשבונות

מנהלי חשבונות אחראים על רישום אירועים חשבונאיים בארגון ועל עבודת הנהלת החשבונות היום יומית כגון הנפקת חשבוניות, הכנת משכורות, גביית חובות, תשלום לספקים ומטלות נוספות המשתנות מארגון לארגון

מנהל/ת אדמיניסטרטיבית

אדמינסטרציה = מינהל. מדובר בתפקיד בעל תחומי אחריות נרחבים ומשתנים מארגון לארגון - ההאחריות היא להיבטים מנהליים כגון רכש, קביעת נהלים, כספים, ניהול יומנים, מעקב ובקרה, הפקת דוחות ומשימות נוספות שמשתנות בהתאם לדרישות הארגון ואופי פעילותו.

מפעיל/ת מכונה

מפעילי מכונות אחראים על הפעלת מכונות ייצור במפעלים.
התפקיד בד"כ אינו דורש ניסיון או הכשרה, והלמידה נעשית תוך כדי התפקיד. יש מכונות להן נדרשת הכשרה ייעודית ולכן ישנם ארגונים שדורשים ידע או ניסיון קודם בתחום.

נהג/ת

נהגים משתלבים במגוון רחב של ארגונים כאשר אופי תפקידם משתנה בהתאם לרישון שברשותם. סוגי התפקידים: נהגי משאיות, נהגי מלגזה, נהגי משא כבד, נהגי אוטובוסים, נהג אישי ועוד. הביקוש הגדול בשוק הוא בעיקר לנהגי משאיות בעלי רישיון של עד 15 טון - אלו בד"כ יעסקו בהובלה והפצה של סחורות ברחבי הארץ. נהגי מלגזה יועסקו בד"כ בתוך ארגונים - ע"ע מלגזנים.
דרישות העיסוק יתייחסו לרוב לסוג הרישיון הנדרש:
A - אופנועים
B - רכב פרטי/הסעות (עד 8 נוסעים)
C - משאיות (C1 - עד 12 טון, C - מעל 12 טון)
D - אוטובוסים ומוניות
דרגה 1 - טרקטור

נציג/ת שירות ומכירה טלפוני

נציגי שירות ומכירה טלפונים משתלבים בד"כ בעבודה במוקדי call center. מדובר במרכז אליו פונים לקוחות לצורך קבלת מענה בנושאים שונים, כאשר ההתשלבות בתפקיד יכולה להיות במגוון רחב של ארגונים; חברות תקשורת, בנקים, פיננסים, תעשייה, קמעונאות ועוד. כמעט וכל ארגון מחזיק היום במוקד שירות לקוחות. הנציגים במוקד נדרשים בד"כ לעבור הכשרה עם כניסתם לתפקיד בכדי ללמוד את נהלי השירות בארגון, ואת המערכות השונות. בשל הביקוש הרב לעובדים בתחום - יש תחרות רבה בין הארגונים שמציעים תנאי העסקה טובים ומפנקים - כגון בונוסים, פעילויות רווחה, הסעות, ארוחות, חדרי כושר ועוד.
בין התפקידים המוצעים בתחום: בנקאים טלפונים, נציגי ביטוח, מוקדי תמיכה טכנית, מוקדי שירות לקוחות, מוקדי מכירות ועוד

סייע/ת

סייע/ת בבמוסדות חינוך שותף/ה בצוות החינוכי, ממלא/ת תפקיד ארגוני לתכנית העבודה שנקבעת ע"י אנשי החינוך
ועל פי מדניות משרד החינוך.

הסייע/ת תשתתף בישיבות תכנון העבודה השנתי ותכנון פעולות
בנוסף הסייע/ת תגיע לישיבות צוות ופגישות הדרכה ביוזמת איש/ת החינוך
ותתמוך בקבוצות של הילדים בפעולות יצירה או משחק.

הסייע/ת צריך/ה להיות בעל/ת ניסיון בעבודה עם ילדים / ניסיון בהדרכה.

עובד/ת ייצור

תפקידו של עובד/ת הייצור בא לידי ביטוי במפעלים תעשייתיים במשק הישראלי.
בשנים האחרונות תפקידים מסוג זה הנם מבוקשים מאד בעקבות התפתחותן של חברות שונות בתעשייה.

העבודות המוצעות בתחום לרוב אינן דורשות ידע מקדים ומאפשרות מעבר הסמכה תוך כדי השתלבות בעבודה.
בנוסף לרוב עבודה זו תיהיה מוכרת כעבודה מועדפת לחיילים משוחררים המאפשרת קבלת מענק הפיקדון צבאי
לאחר השלמת 6 חודשי עבודה מלאים.

עיבוד שבבי

עיבוד שבבי הנו תהליך ייצור תעשייתי המתפתח בארץ ובעולם ומייצר דרישה גבוהה לא.נשים עם ידע/ניסיון במקצוע.
תהליך זה משמש לייצור תבניות לתעשיות שונות ובעיקר לתעשיית הפלסטיק.

המשרות בתחום יכללו בדר"כ דרישות ניסיון של לפחות שנה בתעשיית עיבוד השבבי / תעודת הנדסאי מכונות.

המקצוע מציע שכר מתגמל שיכול להגיע למעל 5 ספרות ובנוסף לכך ישנן אפשרויות
קידום בתחום המוצעות לבעלי הניסיון / הוותק המתאים.

פחח/ית

פחחות הוא מקצוע תיקון או עיצוב עצמים מפח.
חלק מן הפחחים הם אומנים המייצרים כלי פח לנוי ולתעשייה;
אך כיום העוסקים בפחחות מתעסקים בעיקר בטיפול ותיקון חלקי המתכת (בדרך כלל, אבל לא רק, פח) בכלי רכב, במסגרת תת-תחום הקרוי פחחות רכב.

מחפשי עבודה המעוניינים להפוך לפחחים אשר מייצרים כלי פח, מתחילים מייצור צורות בסיסיות, כמו תבנית צורה לעוגות ועוגיות.
מאוחר יותר הם מייצרים כלים כמו תבניות ולבסוף גם צורות מורכבות כמו נברשות.

פחחים בדרך כלל עוברים הכשרה קצרה הכוללת תקופת חניכות.
מחפשי עבודה המעוניינים להפוך לפחחי רכב עוברים בדרך כלל הכשרה במוסכים.

פקיד/ה

תפקידם של הפקידים הוא לקשר, לתווך ,לתאם, לשמור מידע ולנהל את המשרד עליהם הם אחראיים.
בנוסף כוללים תיעוד ותיוק של רשומות ומסמכים, איוש עמדת שירות, הנפקת תכתובות, וניהול מטלות אדמיניסטרטיביות שונות.

מחפשי/ות עבודה המעוניינים/ות להשתלב בתפקידים אדמיניסטרטיביים צריכים/ות לרוב להיות בעלי/ות שליטה מלאה בשפה העברית
+ שליטה בסיסית בתוכנות אופיס

העבודה בתחום מתאימה לנשים וגברים כאחד

צבעי/ת רכב

צבעי הרכב מטפלים במראה החיצוני של הרכב, התפקיד כולל החל מצביעה או תיקון של מכות ברכב, כגון שריטות או מכות קלות,
ועד החלפת החלקים החיצוניים של הרכב לאחר מפגע.

במסגרת תפקידם, הצבעים עובדים עם כלים שונים לצביעה, תיקון והחלפה של חלקי המתכת ברכב.
צבעי הרכב לרוב עובדים במוסך כחלק מצוות.

צבעי הרכב נחשב לאיש מקצוע בתחום האמנות, וובין היתר נתפסים כאנשים יצירתיים ששמים לב לפרטים הקטנים
ומביעים עדינות מסוימת והבנה בצביעה

הכשרתם ועבודתם של הפחחים מתבצעת במוסך, וכתוצאה מכך רובם בעלי ידע תיאורטי
ומעשי מסוים בעולם הרכב.

למחפשי העבודה בתחום בדרך כלל נדרש ניסיון קודם ויכולת לבצע עבודה מאומצת + רקע בעבודה מכאנית.

קופאי/ת

קופאים הנם אנשים המבצעים תפקיד בו אחריותם היא על קבלת תשלום עבור מוצר מסוים, או שירות הניתן ללקוח בקופה עצמה.

התפקיד כרוך בחלק מהמקרים בעמידה או ישיבה ממושכת (בהתאם למקובל בבית העסק)
הקופאים יכולים לעבוד במגוון רחב של מקומות כגון: חנות, שם הוא יגבה תשלום על המוצרים הנמכרים בה,
מקומות בילוי שונים (בכדי למכור כרטיסי כניסה) בחנויות המספקות שירותים שונים לשם קבלת תשלום בעבור השירות, ועוד.

תפקיד הקופאים דורש אמינות, אחריות וסדר ולרוב לא נדרש ניסיון קודם.

קלדן/ית

קלדנים הנם אנשים בעלי מיומנויות כתיבה והקלדה ברמה גבוהה לרוב להפוך מלל מסוים לטקסט כתוב ע"י הקלדה במחשב.
ולעשות זאת בזריזות רבה ולרוב – גם בצורה עיוורת.
תפקיד הקלדן או הקלדנית הוא להקליד במהירות וללא טעויות – את הטקסט הנדרש. על אף שהקלדה היא כמעט יכולת בסיסית היום,
עדיין מדובר במקצוע טכני, שמצריך מגוון של כישורים, כגון: הקלדה מהירה ועיוורת, ריכוז וקשב, ידיעה והיכרות טובה עם שפות ומחשבה חדה.
שירותי קלדנות ניתנים בין היתר בבתי משפט, אך משתייכים בבסיסם לתחום האדמיניסטרציה,
שכן פעמים רבות עובדי אדמינסטרציה נדרשים להקליד ולתעד פרוטוקולים של ישיבות ופגישות
.
דרישות נפוצות
• שליטה מלאה ב-Word ותוכנות אופיס.
• הקלדה עיוורת ומהירה
• נכונות לעבודה במשמרות.
• עברית ברמה גבוהה

קצב/ית

תפקיד הקצב/ית עוסק בהכנת מוצרי בשר לטובת שיווקם לצרכן.
בחלק מהתפקיד נדרש מהקצב לבחור את החלקים הראויים למאכל אדם, לנקות אותם ולהכין מהם נתחים
שיוצעו למכירה.
בזמן הכנת נתחי הבשר, על הקצב להפעיל שיקול דעת על מנת לשמור על חיסכון ויעילות, במטרה להפיק את המירב מהבשר

על הקצב/ית לדאוג לסביבת עבודה נקייה ומסודרת, ולדאוג שנתחי הבשר
מאוחסנים בטמפרטורה מתאימה ובטיחותית כך שתשמור על כשרות הבשר.

משרות קצבים נפוצות בדרך כלל בבתי מטבחיים, בתי אטליז, רשתות לשיווק מזון,
מסעדות ומרכולים.

ישנה הכשרה מיוחדת להבנת חוקי הכשרות עבור קצב/ית אשר עוסק/ת בהכנת מוצרי בשר ונתחי בשר כשרים,
וחלה חובה להקפיד על חוקים אלה במהלך העבודה.
בחלק ממקומות העבודה יהיה על הקצב/ית לעסוק גם במכירת נתחים
ומוצרי הבשר ללקוחות.

דרישות נפוצות:
• נכונות לעבודה מאומצת ותחת לחץ
• שירותיות
• יכולות סדר וארגון
• מכירתיות
• יחסי אנוש טובים

רוקח/ת

תפקידו של הרוקח עוסק ברוקחות.
על הרוקח להיות בעל ידע רחב בכל הנושאים הנלווים כגון: אופן הנטילה, המינונים וההשפעה של התרופות.
תפקידו של הרוקח חשוב מאוד בהשלכתו על המשך הטיפול התרופתי – בדר"כ הרוקח הוא זה שימליץ לחולה כיצד לפעול
מבחינת נטילת התרופות ומניעת תופעות לוואי אפשריות.

משרד הבריאות מעניק רישיון רוקחות לרוקח לאחר סיום הלימודים ותקופת ההתמחות שהחוק מחייב.

בישראל קיימים כיום מספר סוגי רוקחות, ובהתאם אליהם מוגדרים תחומי האחריות על הרוקח:

- רוקח קליני – צריך להיות בעל תואר שני. עובד בבתי חולים כחלק מהצוות המטפל, ומייעץ לחולה לגבי אופן הטיפול.
- רוקח תעשייתי – עובד בחברות לייצור תרופות ומשתתף בתהליכי הייצור, הפיתוח והמחקר
- רוקח קהילתי - עובד בבתי המרקחת ונותן הוראות שימוש.

דרישות נפוצות:
• יכולת חשיבה ביקורתית ומוסרית
• רישיון רוקחות מטעם משרד הבריאות
• יכולת להתאים טיפול לתכונותיו של כל מטופל לפי תכונותיו.

רכז/ת גיוס והשמה

רכז/ת גיוס והשמה הינו תפקיד המתבצע בחברות גיוס והשמה, חברות \ עסקים בהם יש מחלקת גיוס פנימית.
רכז/ת גיוס והשמה משמש/ת כמתווך/ת בין מועסקים פוטנציאליים שמחפשים עבודה למעסיקים המחפשים עובדים

לרכז/ת גיוס והשמה ישנה רשימה של מעסיקים אותם עליו להכיר בצורה הטובה ביותר
על מנת שיוכל להפנות אליו את המועסקים הפוטנציאליים ביותר לתפקיד אליו המעסיק מגייס

ועליו/ה להכיר בצורה טובה את
אופי העסק והתפקיד אליו מפנה מועסקים פוטנציאליים, על מנת שיישלח האדם המתאים ביותר לתפקיד ולעסק.
רכז/ת הגיוס וההשמה מלווה את המועמד ששלח/ה למעסיק מסוים, עד לקבלתו לעבודה, ולפעמים גם מעט אחרי.

כחלק מתפקידו\ה של רכז\ת גיוס והשמה נדרשת אחריות על תהליכים הבאים:
1. איתור המועמד\ת המתאימ\ה למשרה
2. לסנן קורות חיים ומראיין עובדים פוטנציאליים על מנת לגייס את המועמדים המתאימים
3. אבחון והשמה של עובדים במגוון רחב של תחומים ותפקידים
4. גיוס העובד\ת

רכזי/ות גיוס והשמה בדרך כלל עובדים/ות
בחברות לגיוס והשמה.

מדובר בתפקיד אדמיניסטרטיבי ומשרדי, ועל כן יש צורך ביכולות ניהול, ארגון וסדר, והבנה ביישומי המחשב.
בנוסף, על רכז/ת גיוס והשמה להיות אדם עם סבלנות, סובלנות וגישה טובה. ישנן חברות גיוס והשמה כלליות,
וכאלו המתמקדות בתחומים שונים, כמו הייטק, תעשייה, מלצרות וכו'. על פי רוב, רכז/ת גיוס והשמה
בעל תואר ראשון רלוונטי י/תזכה ליתרון משמעותי, אך זהו אינו תנאי מחייב לקבלת העבודה. בנוסף, יכול/ה רכז/ת גיוס והשמה למצוא עבודה גם בחברות ורשתות גדולות, כמו חברות תקשורת, ביטוחים וכו', בתי מלון ועוד.

דרישות פופולאריות
• תואר ראשון רלוונטי - יתרון
• חריצות ומוטיבציה גבוהה
• יכולת למידה עצמית
• שאפתנות
• הבנה ביישומי המחשב
• אחריות ואסרטיביות
• דינמיות, יוזמה, יצירתיות
• תקשורת בינאישית גבוהה

רתך/ת

רתך הינו אדם האחראי על עבודות מסגור וריתוך בדרך כלל בתעשייה.

במסגרת תפקידו,
הרתך מתכנן את עבודת הייצור על פי שרטוטים מפורטים ומייצר פרודוקטים מרכיבים וחומרים שונים.
בדרך זו הוא מייצר מתקני ייצור לתעשייה, חלונות, שערים ועוד.

רתך נדרש לידע רחב בכל הקשור עם סוגי חומרים כגון טיטניום, נחושת, פלדה, נירוסטה,
אלומיניום ועוד.
על הרתך לעבוד עם מגוון טכניקות לצורך ריתוך וכן במכונות שונות.

לרתך יש גם תפקיד אסטרטגי - עליו לבחור את דרך הריתוך היעילה ביותר להכנת מוצר איכותיים העומדים בתקני הבטיחות ואיכות האוניברסלים.
בחלק מהמקומות תפקידו של הרתך הוא גם לפקח על תהליכי הייצור ולספק מענה ישיר בזמן איתור תקלות.

עבודת הרתך הנה עבודה פיזית יצרנית ומאומצת הדורשת רקע טכני, ניסיון עבודה עם הציוד והכשרה מקצועית רלוונטית.

בדרך כלל מדובר בעבודה שמתחלקת למשמרות (או למשרה מלאה) עם נכונות לשעות נוספות.
דרך תפקידו של הרתך ניתן להתקדם לניהול צוות, מנהל משמרת ומנהל מסגריה ותפקידים בכירים נוספים בתחום.

תפקידו של הרתך כולל:
• קריאה של שרטוטים טכניים
• עבודות אחזקה בשטח
• איתור ותיקון תקלות בקו הייצור
• ניהול תהליכי בקרת איכות
• מתן תמיכה טכנית

דרישות פופולאריות
• ניסיון בעבודות מסגור ורתכות
• היכרות עם תקנים בינלאומיים
• הכשרה מקצועית בריתוך ומסגור
• יכולת עבודה פיזית

שמאי/ת

שמאי/ת הוא אדם העוסק בהערכת שווי של רכוש \ נזק לרכוש.

במסגרת תפקידו השמאי חוקר את הרכוש ומפיק דו"ח שמפרט את כל הנתונים שהוסקו.

דו"ח זה נחשב לבעל ערך משפטי וניתן להשתמש בו כאמצעי למשא ומתן מול בעל הרכוש \ קונה פוטנציאלי לרכוש.
בנוסף, ניתן להשתמש בדו"ח השמאי בתור חוות דעת מקצועית לפני הרכישה \ קניה.

מלבד הערכת העלות הכלכלית של הרכוש, בודק/ת השמאי/ת את ערך הרכוש גם מזוויות שונות ובהתאם לסוג הרכוש.

דרישות נפוצות:
• תואר אקדמי
• רישיון ממשרד המשפטים
• יחסי אנוש מעולים
• יוזמה ויכולת עבודה עצמאית
• אסרטיביות

תועמלן/ית

תפקידו של תועמלן רפואי הינו שיווק תרופות עבור החברות המייצרות אותן.
התפקיד בדר"כ יכלול פגישות עם אנשי מקצוע ורופאים, במהלכן הוא מציג תרופות חדשות ומידע אודות כל תרופה בנפרד
כולל מחקרים, תופעות לוואי וכו'.

התפקיד הינו תפקיד מכירתי.
לתועמלן יש יעדי מכירות הנקבעים מראש כמו לבכל אנשי המכירות מתחומים אחרים, ומעגל לקוחות קבוע.

ההכשרה עבור תפקיד תועמלן ניתנת במסגרת קורס תועמלנות רפואית, המיועד לבעלי\ות תואר ראשון במדעי החיים או לבעלי\ות הכשרה פרא רפואית.

דרישות נפוצות:
• תעודת תועמלנות רפואית
• יכולת עמידה ביעדים
• נכונות לתפקיד שטח
• יכולת שיווקית

תכנת/ת CNC

תפקידו של תכנת CNC הינו תכנון וייצור ממוחשב בתעשיית העיבוד השבבי.
התכנת מבצע תכנון וייצור ממוחשבים בדר"כ בתחום המתכת ובתעשיית עיבוד שבבי.

במסגרת העבודה של תכנת CNC תדרש ממנו הפעלה של כרסום ממוחשב וחריטה ממוחשבת.
העבודה בתפקיד זה היא מגוונת ומצריכה גם מפתח, תכנון, בקרה והפעלה של ציוד ממוחשב חדשני
כגון מכונות רובוטיות ממוחשבות המשמשות לייצור פריטים מתקדמים ומשוכללים בענף המתכת.

כחלק מהתפקיד, על התכנת להכיר תכונות וסוגי מתכות שונים,
לדוגמא: טכנולוגיות עיבוד שבבי, מתכות, מבנה המכונות וסוג הציוד ועוד.

מדובר בתפקיד דינאמי ומעניין הכולל עבודה בסביבה טכנולוגית.

התפקיד כולל:
• הפעלת ציוד מתקדם– כרסום וחריטה
• ביצוע מדידות טכניות
• תכנון הייצור על פי סוג המתכת
• ביצוע מדידות טכניות
• בקרת איכות על תהליכי ייצור ממוחשבים
• בניית סקיצות ומודלים תלת ממדים

דרישות נפוצות:
• השכלה רלוונטית כמו קורס תכנות CNC
• תכנון מודלים לפי הוראות הייצור
• הבנת שרטוטים טכניים
• ניסיון בעיבוד שבבי על מכונות כרסום וחריטה

לא נמצאו עוד תוצאות

שליחת קורות חיים

הדרך למשרה הבאה שלך מתחילה ממש עכשיו
מרגש? גם אותנו!

- או מילוי הטופס הבא: -

תודה

הפרטים נשלחו בהצלחה!

איזה כיף

בדקות הקרובות ישלח אלייך
sms עם פרטים נוספים

רגע... לפני שאתם הולכים,

את קורות החיים שלכם כבר שלחתם?
תנו לנו למצוא לכם את המשרה הבאה שלכם!

- או מילוי הטופס הבא: -

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)

הגשת מועמדות

הגשת מועמדות באמצעות קובץ קורות חיים:

- או מילוי הטופס הבא: -

יצירת קשר

צרו קשר וקבלו פיתרון מקיף, מקצועי ומותאם אישית לצרכים שלכם! צוות המומחים שלנו פה עבורכם.

התחברות

ברוך שובך! התחבר לחשבון שלך באמצעות רשתות:

או באמצעות דוא״ל וסיסמא:

הרשמה לאתר מעוף

יצירת חשבון באתר מאפשרת שמירת משרות מועדפות,
הגדרת סוכן חכם ושמירת קורות חיים באיזור האישי.
ההרשמה באמצעות רשתות:

או באמצעות דוא״ל: (הסיסמא תשלח אלייך במייל)

הנתונים האישיים שלך ישמשו לתמיכה בחוויה שלך ברחבי אתר זה ולניהול הגישה לחשבונך. קראו עוד בעמוד מדיניות פרטיות.

איזה כיף, הפרטים נשלחו בהצלחה!

נדבר בקרוב.
ולבינתיים, כדאי לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות :)