אבחון תעסוקתי

מתלבטים בבחירת מקצוע?
אבחון תעסוקתי בגישה אישית

לא משנה באיזה שלב אתם בחיים, אם אתם מרגישים מבולבלים ורוצים לדעת מה הכי מתאים לכם מבחינת תעסוקה,

זו ההזדמנות שלכם!

אנחנו ביחידת האבחון של מעוף נסייע לך לבחור נכון את המקצוע המתאים ביותר עבורך גם בלימודים וגם בתעסוקה.

אנו מציעים לך ייעוץ ואבחון תעסוקתי המבוססים על הניסיון הרחב שלנו בתחום התעסוקה, 

ובנוסף לכך, אנו מציעים לך בניית מסלול קריירה הכולל: אבחון לימודי-תעסוקתי בסיומו תתקבל המלצה על תחום הלימוד המומלץ, מקומות הלימוד המתאימים עבורך ויועצי הקריירה שלנו ילוו אותך לאחר האבחון ויתאימו עבורך גם את המשרה המתאימה ביותר לניסיון, ההשכלה ותחומי העניין שלך. 

לתיאום אבחון אישי השאירו פרטים
הפרק הבא בחיים שלך מתחיל כאן

שיחת ראיון אישי מקיף

מבחנים ממוחשבים ושאלונים תעסוקתיים

שיחת משוב והצבת יעדים

שיחת סיכום והמלצות

דו"ח סיכום ייעוץ ואבחון תעסוקתי

שיחת ראיון אישי מקיף

מבחנים ממוחשבים ושאלונים תעסוקתיים

שיחת משוב והצבת יעדים

שיחת סיכום והמלצות

דו"ח סיכום ייעוץ ואבחון תעסוקתי

האבחון התעסוקתי הינו הזדמנות עבורך לברר באמצעות שיחה אישית ומבחן ממוחשב המותאם עבורך, במה כדאי לך לעסוק ומה ללמוד כדי לממש את הפוטנציאל שלך, ומהו הכיוון בו צפויה לך הצלחה גדולה ביחס לבחירות תעסוקתיות / לימודיות אחרות. 

אנו נעניק לך בסיום האבחון כלי תומך-החלטה שישמש אותך עשרות שנים.
כל התהליכים הינם אישיים ומותאמים לך.

קיימת אפשרות לבצע את האבחון בשפות: עברית | אנגלית | צרפתית | ספרדית | רוסית

השירות ניתן מרחוק באמצעות שיחות וידאו
לכל אחד מכל מקום

גלו את מסלול הקריירה האופטימלי עבורכם עם שירותי האבחון התעסוקתי וההכוונה המקצועית של מעוף! אנו מחויבים להעצים אנשים בכל שלבי מסע הקריירה שלהם: מצעירים לפני תחילת הלימודים, דרך מחפשי עבודה בכל הגילאים, בעלי מקצוע המעוניינים בהסבת קריירה ועד לוותיקים ולגמלאים. הכוונת הקריירה המקצועית של מעוף, נועדה ליישר את החוזקות, האינטרסים והשאיפות של כל אדם עם הקריירה המתאימה לו.

למצוא את הדרך שלכם – שירותי הכוונת הקריירה של מעוף

יציאה למסלול קריירה חדשה עלולה להיות מאתגרת. בין אם זו קריירה ראשונה שלכם, ובין אם השניה או השלישית, במעוף, אנו מבינים את האתגרים הללו ושואפים להפוך את התהליך לקל, איכותי ומתגמל יותר. יחידת האבחון התעסוקתי שלנו מתמחה בהדרכת קריירה, ותשמח לעזור לכם לזהות את המקצוע המתאים ביותר עבורכם הן בלימודים והן בתעסוקה.

 

בין אם אתם צעירים המחפשים את עבודת החלומות, בין אם אתם משוחררים טריים, או יוצאי שירות לאומי, וגם אם אתם בעלי מוגבלות המחפשים תפקיד מתאים ליכולות הייחודיות שלכם – אנו במעוף כאן כדי לכוון אתכם למסלול הקריירה הנכון ביותר עבורכם. 

השיטה שלנו להכוונת קריירה

בליבו של שירות האבחון התעסוקתי שלנו, עומדת שיטה שפיתחנו על מנת לחשוף את הכישרונות שלכם ולהתאים אותם עם המקצוע המושלם. ככה זה עובד:

  1. ראיון אישי מעמיק – אנחנו מתחילים בלהכיר אותך טוב יותר. שיחה זו סובבת סביב שאיפות הקריירה שלכם, תחומי העניין, היכולות האישיות והחוויות שלכם. זה עוזר לנו להבין את החוזקות המקצועיות, וכמו כן ואת צרכי הקריירה שלכם.
  2. מבחנים ממוחשבים ושאלונים תעסוקתיים – המבחנים המקיפים שלנו נועדו להתעמק בכישורים שלכם, בתכונות האישיות ובההעדפות שלכם. התוצאות מספקות תובנות משמעותיות לגבי מקצועות המתאימים לחוזקות הטבעיות שלכם.
  3. פגישת משוב והצבת היעדים המקצועיים שלכם – לאחר שננתח את תוצאות המבחנים והשאלונים המקצועיים שלכם, נדון יחד במסלולי הקריירה הפוטנציאליים עבורכם ונקבע יעדים מקצועיים ריאליים וברי-השגה שיתאימו לנקודות החוזק ולשאיפות שלכם.
  4. פגישת סיכום והמלצות – השלב הבא הוא פגישת סיכום שבה אנו מציעים ייעוץ אישי מעמיק יותר. בשלב זה, נענה על כל שאלה שיש לכם, ונציע לכם המלצות מקצועיות נוספות כדי להבטיח שמסלול הקריירה שלכם מתקדם בכיוון הנכון.
  5. הפקת דו”ח אבחון תעסוקתי מקיף – שיאו של התהליך שלנו הוא דו”ח שלם הכולל את האבחון והמלצות הקריירה שהפקנו עבורכם. דוח זה משמש ככלי עזר רב ערך עבור תכנון הקריירה וחיפושי העבודה העתידיים שלכם.

הכוונת קריירה נגישה לכולם

אנו מציעים את את שירותי האבחון המקצועי שלנו באמצעות שיחות וידאו, ומבטיחים שכל אחד, בכל מקום, יוכל ליהנות מההדרכה המקצועית שלנו.

 

לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים במסע הקריירה שלכם, שירותי האבחון התעסוקתי וליווי הקריירה של מעוף נמצאים כאן כדי להאיר את הדרך להצלחה המקצועית שלכם לעתיד שופע פוטנציאל.לתיאום אבחון אישי השאירו פרטים

נציג מטעמנו יצור קשר בהקדם