פרויקטים עתירי כוח אדם

ניהול ותפעול של פרויקטים עתירי כוח אדם במיקור חוץ מועדפים על ארגונים ומוסדות רבים שאינם מיומנים בכל שלבי האיתור, המיון והגיוס כמו גם בניהול וההפעלה של כוח האדם הרב הנדרש לפרויקט זה או אחר.

מעוף פרויקטים מתמחה בניהול המשאב האנושי וניהול הפרויקט מתחילתו ועד סופו. לדוגמה -ניהול מרכזי גיוס לפרויקטים זמניים בארגונים מוסדיים ובחברות עסקיות.

ניהול מרכזי גיוס והשמה בפרויקטים לאומיים, לדוגמה ניהול פרויקט של משרד התעסוקה לעולים חדשים ותושבים חוזרים באמצעות סניפי מעוף ברחבי הארץ, ניהול מרכזי תעסוקה של חיילים משוחררים והמגזר החרדי.

ניהול ופיקוח בבחינות: לבחינות בגרות, בחינות באקדמיה ובמכללות, בחינות בלשכות מקצועיות.

ספירות מלאי, ניהול מערכי בחירות, שירותי הדרכה, שירותי הוראה והנחיה, הקלדה בבתי משפט, מיקור חוץ במפעלים, תפעול וניהול קווי הרכבה , או אריזה, ביצוע וניהול פרוייקטים, ביצוע ספירות מלאי, תפעול וניהול מחסנים, ביצוע וניהול פרוייקטים , עתירי כח אדם, גיוס והצבת עובדים זמניים, עבודות ערך, מוסף בקבלנות, גיור מוצרים | עיטופים וכד’:

כל אלה מתבצעים על ידי הצוותים המקצועיים של קבוצת מעוף, כולל אפיון פרופילי משרה, ניהול האיתור באמצעות מקורות גיוס גלויים וסמויים, מיון וסינון קורות חיים, ניהול ראיונות ואבחונים, גיוס והעסקה במיקור חוץ. בחלק מהמקרים מנהלת מעוף פרויקטים סדנאות לימוד והכשרה למועמדים הנמצאים מתאימים לפעילות מסוימת ונדרשים להתאמה ולהכשרה בתחום הפרויקט.