יחידת לקוחות ארציים

יחידת הלקוחות הארציים במעוף משאבי אנוש הוקמה על מנת לתת מענה לצורכי הלקוחות אשר פעילותם מתפרסת על פני הארץ. 

יחידת הלקוחות הארציים של מעוף משאבי אנוש נשענת על עוצמתה הכלכלית והתמחותה רבת השנים של קבוצת ?מעוף? הממוקמת בשורה הראשונה של החברות העוסקות בגיוס ובהשמת עובדים. לקבוצה מספר חטיבות וחברות בת מתמחות – מעוף משאבי אנוש, מעוף אאוטסורסינג, מעוף ניהול, אקזקיוטיב (התמחות בכירים) ואקזקיוטק (התמחות בתעשייה עתירת הידע).

מעוף עוסקת באמצעות החטיבות והחברת בה, מחד גיסא בגיוס ובהשמת עובדים איכותיים עבור החברות הנמנות עם לקוחותיה ומאידך גיסא במציאת פתרונות תעסוקה למחפשי עבודה. תוך התמחות בקשת רחבה של תחומי עיסוק - בתעשייה, בקמעונאות ובתחום נותני השירותים.

הניסיון הרב וכח האדם המקצועי, בתוכו פסיכולוגים תעסוקתיים, מאבחנים, רכזות משאבי אנוש ועוד, של מעוף, עומדים לרשות יחידת הלקוחות הארציים ומאפשרים לה להישען על מערכת הניהול, המיון וגיוס עובדים המתאימים בדיוק לצורכיהן של לקוחותיה בנוסף למאגר הגדול של מועמדים הקיים בקבוצת מעוף. מערכת זו מתעדכנת באופן מקוון ונותנת מענה מהיר לגיוסים ברמה הארצית.

יחידת הלקוחות הארציים נשענת על 25 סניפי קבוצת מעוף הפרוסים ברחבי הארץ אשקלון ובאר שבע בדרום ועד כרמיאל ונצרת בצפון.

גיוס

לאחר לימוד ה"DNA" של הלקוח, אופי הפעילות, דרכי הניהול, דרישות ההעסקה וכו', מאתר, מגייס ומאבחן צוות יחידת הלקוחות הארציים את המועמדים המתאימים ביותר לארגון. מנהלות משאבי האנוש של יחידת הלקוחות הארציים, עומדות לרשות הלקוחות בייעוץ ובמתן פתרונות מקיפים במשרדי הלקוח, החל בתהליך הגיוס מרגע קבלת ההזמנה ועד לביצוע הגיוס או ההשמה והטמעתה או ניהולם. 

 

ליצירת קשר עם מנהלת יחידת לקוחות ארציים 

טלפון: 04-9128660

אמייל: keren@maof-group.co.il