אאוטסורסינג

מעוף אאוטסורסינג מקבוצת 'מעוף' מעניקה ללקוחותיה שירותי מיקור חוץ (outsourcing) מתקדמים, איכותיים, אמינים וזמינים.
הוצאת פעילויות, פרויקטים, תהליכים ומשימות מיוחדות אל מחוץ לארגון, מבטיחה החברה לקוחת מעוף, פיקוח על טיב העבודה ואחריות מלאה לתוצאות.
על ידי כך נהנים לקוחות החברה מניהול חיצוני שמאפשר להן להתמקד במקצועיות הארגון, בצמיחתו ובהתמודדות מוצלחת מול ארגונים מתחרים.

בבסיסם של שירותי מיקור החוץ שבהם מתמחה מעוף אאוטסורסינג עומד ניהול חיצוני: ניהול מחלקות וקווים בכל תחומי התעשייה, פרויקטים מיוחדים כמו הרכבת מוצרים ונוספים, תוך אחריות לטיב המוצר הסופי ובאמצעות תשלום עבור תפוקה ולא לפי שעות עבודה. מעוף אאוטסורסינג אחראית לאיכות ולעמידה בתפוקות ומפקחת על העבודה באמצעות ראשי צוותים מנוסים שנמצאים בשטח המפעל או הארגון המנהלים את העבודה בפועל.

למעוף אאוטסורסינג מאגר כוח אדם בפריסה ארצית של אלפי עובדים זמינים לעבודה, צוותים מקצועיים ומנהלי תחומים שנגישים לעבודה מיידית. העובדים עוברים הכשרה במסגרת מערך ההכשרה הפנים ארגוני של החברה הכולל הדרכות והכשרה ייעודית לפיתוח מצוינות. בזכות ידע מקצועי רב וניסיון עתיר שנים בניהול מוצלח של פרויקטים ומשימות מיוחדות באמצעות מיקור חוץ, פיתחה חברת מעוף אאוטסורסינג מקבוצת 'מעוף' את מודל “TOS - Total Outsourcing Solutions“ בכך מתאפשר לה להעניק ללקוחותיה רמות ניהול, פיקוח ובקרה גבוהות תוך כימות ברור ומוסכם מראש של תוצאות הפעילות, רמת ביצוע גבוהה על פי מדדים קבועים ומוסכמים, אחריות על כל שלבי המשימה – ניהול, הפעלת צוותי העבודה והבטחת התפוקה, וכן קיום יחסי עובד-מעביד בינה לבין העובדים.