טיפים למחפשי עבודה

איך כותבים קורות חיים? מה כדאי לשאול בזמן ראיון עבודה?
מה הזכויות המשפטיות שלי בזמן חיפוש עבודה וכיצד לנהוג בכניסה לעבודה חדשה? 

דאגנו להביא לך את כל התשובות לשאלות החשובות!

 

ראיון עבודה בשנת 2020: לא מה שחשבתם

כל מי שאי פעם חיפש עבודה יודע ששלב הריאיון הפרונטלי הוא משוכה קריטית שחייבים לעבור בהצלחה בדרך למשרה הנכספת. למרות שהעיקרון הבסיסי הזה לא השתנה באופן דרמטי לאורך השנים, האופן שבו מתנהלים ראיונות עבודה בפרוץ העשור השלישי של המילניום בהחלט עבר אבולוציה.

המשך

מה מעסיקים (באמת) מחפשים במועמד?

כל מחפש עבודה היה שמח 'להיכנס לראש' של המעסיק ולדעת מה הם השיקולים שמניעים אותו ואיזה תכונות הוא מחפש אצל מועמדים לתפקיד. הידיעה הזו תעזור לו להכין את עצמו טוב יותר לריאיון ותסייע לו להבליט...

המשך

מה לשאול בזמן ראיון עבודה

"יש לך שאלות?" ריאיון עבודה הוא רגע חשוב וקריטי בתהליך חיפוש העבודה, ראיון טוב יתן לך עדיפות על פני מועמדים אחרים ויגדיל משמעותית את סיכוייך להתקבל למקום העבודה. זו ההזדמנות שלך לבלוט מבין יתר המתמודדים וגם לנסות להבין, האם מקום העבודה מתאים לך.

המשך

הכנה לראיון עבודה

"אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני". זהו המפגש האישי עם המעסיק הבא שלכם או עם נציגיו. תוצאות הראיון, האם הנכם מתאימים או לא למשרה המבוקשת, מבוססות על הרושם שאותו אתם משאירים על המראיין -

המשך

זכויות משפטיות בזמן חיפוש עבודה

אדם עובד המחפש עבודה נתון לא אחת ללחצים בגלל שאלות משפטיות.
השאלה המרכזית במצבים כאלה היא, כמובן, האם מותר לחפש עבודה אחרת בזמן שמועסקים במקום מסוים, כאשר לשאלה זאת יש הרבה מאוד ספיחים.
במאמר זה נעשה סדר בדברים ונספק לכם טיפים שיסייעו לכם להתמודד עם שלל מצבים.

המשך

זכויות בסיסיות בדיני עבודה

המפורט להלן כולל זכויות בסיסיות להן זכאי כל עובד. לעתים עובד זכאי מעבר לכך, בהתאם להסכם הקיבוצי ו/או צו ההרחבה הרלוונטי, ועל כן אין במפורט להלן כדי להחליף ייעוץ משפטי: שכר מינימום - החל מיום 0...

המשך

הזדמנויות בדרום לחיפוש עבודה

אזור הדרום עובר בשנים האחרונות תהליכי פיתוח מואצים הכוללים השקעה בתשתיות, בבנייה ומגורים, שיפור שירותים וכן הגדלת אפשרויות התעסוקה וההיצע של משרות אטרקטיביות

המשך

כיצד לנהוג בכניסה לעבודה חדשה

מזל טוב, התקבלתם לעבודה!!!

הרושם הראשוני מהתנהגותכם ומדרך תפקודכם בתקופה הראשונה בעבודה הוא חשוב ביותר ולכן חיוני שתתכננו את צעדיכם הראשונים בעבודה החדשה.

המשך

איך נעבור מרכז הערכה

מרכז הערכה הוא מרכז אבחון ומיון הבודק את התאמת המועמד לתפקיד מסוים. בדרך כלל האבחון הוא קבוצתי ומשתתפים בו מספר מועמדים לאותו תפקיד.
המבדקים דורשים ריכוז ואנרגיה ולכן יש להכין את הגוף ואת הנפש ליום המבדקים.

המשך

מכתב מקדים לקורות חיים

איך לכתוב מכתב מקדים: המומחים שלנו חושפים את הסודות

מחפשי עבודה רבים לא יודעים כיצד לגשת למכתב המקדים ומה לכתוב בו בכלל. 
הגיע הזמן להבין שהמכתב הוא ההזדמנות שלך להראות שהתפקיד הזה הוא בול בשבילך. המומחים של מעוף, שקראו כבר אלפי מכתבים כאלה, מלמדים אותך לכתוב מכתב מקדים מנצח!

המשך

אתגרים במציאת עבודה בצפון - ואיך נצליח בחיפוש

קיימים אתגרים רבים הקשורים בעיקר להיצע המועט יותר של משרות בתחומים רבים, אשר מקשים עלינו לחפש עבודה שתתאים לנו בדיוק לפי העדפותינו האישיות ולעתים קרובות תגרום לנו להתפשר על שכר, תנאים ואפילו תפקיד.

אז איך בכל זאת נצליח למצוא עבודה קרובה לבית ולחסוך את פקקי הבוקר למרכז? 

המשך