על קבוצת מעוף ויתרון השייכות

מעוף מעניקה שירותים כוללים ומתקדמים בתחום ההון האנושי באמצעות החברות הבנות והחטיבות שבקבוצה.

מעוף משאבי אנוש - מעוף אאוטסורסינג – מעוף פרויקטים מבוססי המשאב האנושי – מעוף Executive,   מעוף Executech,  מעוף Agenda. כל אחת מהן מתמחה בתחומה ופועלת בסינרגיה עם החברות והחטיבות האחיות.
הקבוצה והחברות שבה שותפות בהצלחת לקוחותיהן בארץ ובעולם.

במעוף עובדים אנשי מקצוע, מנהלים ומומחים מהשורה הראשונה בעלי ותק, ניסיון רב בתחום משאבי האנוש ובעלי תודעת שירות גבוהה המאפיינת את הקבוצה.
למעוף גב כלכלי איתן המאפשר לה להעסיק את טובי אנשי המקצוע ולהתמיד בהכשרתם, לפתוח סניפים בכל אזורי הארץ, להעסיק אלפי עובדים מסורים ולהכשירם, ולהמשיך ולפתח את הקבוצה באמצעות פיתוח מודלים חדשים ויוזמות חדשות בשטח המשאב האנושי.
מעוף ידועה בדינמיות, בהתעדכנותה ובגידולה התמידי.

הנהלת הקבוצה חרטה על דגלה את הערך – אנשים חושבים אנשים ומנהיגה מזה שנים את רוח הפתיחות, ההקשבה, בתמיכתה בעובדי החברה ובמנהליה באמצעות הכשרה מקצועית בלתי מתפשרת ובמתן כר נרחב לרעיונות חדשניים ויצירתיים.

מהגישה האנושית הבלתי אמצעית נהנים לקוחות החברה הרבים המטופלים כמו היו הלקוח היחיד לשם מקסום הצלחתם העסקית והתמודדות מוצלחת עם מתחריהם.

במעוף מוצאים לקוחות החברה בית חם שבו קשובים לצורכיהם הייחודיים ובו נמצאים להם פתרונות תעסוקה יצירתיים ופורצי דרך תוך ליווי צמוד ואישי.
מסיבה זו לקוחותינו נאמנים לחברה לאורך שנים ואף מביאים עמם לקוחות נוספים שזוכים אף הם לטיפול אישי, מכבד, סבלני, רגיש ומיומן המבוסס על ניסיון של למעלה מ-15 שנה.